GOODMORNING Sp. z o.o. Praca w Holandii

Al. Mickiewicza 5a
77-400 Złotów


telefon: 67 263 51 60
fax: 67 263 34 31

www: www.goodmorning.pl

Firma GOODMORNING Sp. z o.o. jest Holenderską agencją pracy tymczasowej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 2001 i obecnie należymy do największych tego typu firm w Holandii. Główna siedziba biura znajduje się w południowej części Holandii w miejscowości Etten-Leur.
W Polsce posiadamy ponad 6 przedstawicielstw, z główną siedzibą w Złotowie.
W ciągu roku zatrudniamy około 1500 osób.
Współpracujemy z najlepszymi holenderskimi przedsiębiorcami i pośredniczymy w zatrudnianiu polskich i węgierskich pracowników.


Organizujemy pracę, zakwaterowanie, administrujemy finanse, organizujemy dojazdy do pracy itd. Uzyskaliśmy wiele certyfikatów w kategoriach zatrudnienia i pobytu naszych pracowników w Holandii. Certyfikaty są gwarancją solidności i rzetelności na rynku pośrednictwa pracy.
Jesteśmy stowarzyszeni z organizacjami, które stoją na straży tego, by nasze biuro spełniało i przestrzegało wszelkich warunków obowiązujących pracodawców w Holandii.

Naszym pracownikom gwarantujemy: wysokie zarobki, komfortowe zakwaterowanie, ubezpieczenie i opiekę medyczną, możliwości rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań.

Pracownikom oferujemy pracę w różnych sektorach holenderskiego przemysłu m.in. w: ogrodnictwie, przemyśle lekkim i ciężkim, budownictwie, przetwórstwie.
W 2008 roku została utworzona dla polskich i węgierskich pracowników szkoła językowa Exotic Green Academy.

Exotic Green Academy podnosi Państwa kwalifikacje zarówno zawodowe, jak i językowe.

Każdy pracownik biura bezpłatnie odbywa szkolenie językowe, zawodowe oraz zapoznaje się z kulturą holenderską. Osoby, które mają ambitniejsze plany na przyszłość, mogą kontynuować naukę i wziąć udział w bezpłatnym intensywnym kursie językowym NT2 (holenderski jako drugi język). Wszystko to po to, by podnieść kwalifikacje naszym pracownikom oraz ułatwić im pobyt w obcym kraju.

agencja pracy tymczasowej biuro pośrednictwa pracy pośrednictwo pracy praca praca tymczasowa praca w holandii praca w ogrodnictwie