CENTRUM ARTYKUŁÓW BHP DAMAR II S.C. PRZEMYSŁAW MAŚLAK - Odzież ochronna i robocza

ul. Hurtowa 5
63-500 Ostrzeszów


telefon: 62 730 15 14 / 602 795 376
fax: 62 730 15 14

www: www.damar2.pl

 Nasza firma powstała 8 lat temu w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku wielkopolskiego na rzetelną i elastyczną firmę z branży szeroko rozumianego BHP. Przez cały okres działalności firmy DAMAR II kierunek rozwoju wytyczają oczekiwania naszych klientów, do których podchodzimy indywidualnie. Zróżnicowanie branż firm, które obsługujemy, pozwala nam stwierdzić, iż jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zadania stawiane przez naszych klientów.

Profesjonalne i nowoczesne podejście do zarządzania firmą powoduje, iż każdy z pracowników firmy DAMAR II jest odpowiednio przeszkolony w zakresie oferowanego przez nas asortymentu. Nowoczesny system logistyczno-magazynowy połączony z dużą flotą samochodów dostawczych pozwala nam na realizację zleconych zamówień w 36 godzin od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

Godziny otwarcia:

Pon-Pt 8:00 - 17:00 Sob 8:00 - 12:00.

artykuły bph wielkopolska damar ostrzeszów gogle wielkopolska hełmy wielkopolska instalacje gaśnicze wielkopolska kamizelki odblaskowe legalizacja gaśnic naprawa gaśnic obuwie ochronne ochraniacze odzież ochronna ostrzeszów odzież robocza okulary wielkopolska rękawice wielkopolska słuchawki ostrzeszów