DUET SALON MEBLI KUCHENNYCH, KUCHNIE NA WYMIAR, MEBLE NA WYMIAR

ul. Zwycięstwa 75
75-006 Koszalin


telefon: 502 414 211

www: www.duet.czluchow.net.pl

SALON KUCHNI DUET

Co wyróżnia nasze kuchnie od innych?
Najwyższa jakoœć!
Wieloletnie doœwiadczenie!
Nowoczesne rozwiązania!
Konkurencyjne ceny!

 Doœwiadczona ekipa monterska naszej firmy wykonuje instalację nawet najbardziej skomplikowanych zestawów meblowych. Wszystko odbywa się sprawnie i czysto. Nigdy nie przekraczamy uzgodnionych terminów montażu - dajemy pełną gwarancję realizacji zlecenia w wyznaczonym czasie.

PrzyjdŸ do nas i przekonaj się, że solidne meble kuchenne wcale nie muszą być drogie. Wycena mebli kuchennych odbywa się na dwa sposoby:
- wycena projektu gotowego (od Klienta) wykonywana jest przez naszego Konsultanta na podstawie dostarczonych pomiarów i planów.
- wycena wraz z BEZPŁATNYM projektem wykonywana na podstawie własnych pomiarów i uzgodnień z Klientem przedstawiana jest na spotkaniu osobistym.

Fotorealistyczna prezentacja komputerowa pozwala na szybkie i łatwe dopasowanie wszystkich elementów i wzorów mebli. Nietypowe wymiary i rozwiązania nie stanowią dla nas problemu. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Nasze studio oferuje najwyższy poziom usług w zakresie projektowania mebli kuchennych nowoczesnych jak i klasycznych oraz niestandardowych zabudów we wnętrzu.

Naszym priorytetem jest zaspakajanie potrzeb i pomysłów nawet najbardziej wymagających klientów. Opierając się na zdobytym doświadczeniu, pomagamy naszym klientom podejmować właściwe decyzje.

Zadzwoń i umów się na pomiar!!

Nasze Oddziały:

Salon Kuchni Koszalin
Katarzyna Kwiecień - projektant


ul. Zwycięstwa 75, 75-006 Koszalin
tel.: 502 414 211

Godziny otwarcia:

Pon - Pt 9:00 - 17:00
Sob - pomiary

Salon Kuchni Szczecinek
Krzysztof Kaszubowski - projektant


ul. Plac Wolnoœci 10, 78-400 Szczecinek
tel.: 664 419 106

Godziny otwarcia:

Pon - Pt 10:00 - 18:00
Sob 9:00 - 14:00

kuchnie koszalin kuchnie na wymiar koszalin meble kuchenne koszalin meble na wymiar koszalin salon kuchni koszalin